החמימות והיופי של התאורה יכולה להיווצר ולהיות מוערכת אך ורק אם התוכנית המיועדת ניבנת נכון ונישאת על ידי חברה שיש בה את הידע, המומחיות והלהט
"פתרונות תאורה" הינה חברת בעלת ותק וניסיון של מעל 20 שנה המתמחה בתאורת חוץ, בתאורת גן ובייעוץ ובמכירת תאורה לגנים קטנים וגדולים.
בעיצוב אנחנו המומחים בהם אתה חפץ!
אנו ממליצים לחשמלאי המבצע את העבודה בנוגע לסוג ואיכות החומרים שעליו להישתמש בהם מאחר ואנו מאמינים כי בתאורת חוץ זהו המפתח לשמירת התאורה במצב בטוח ולטווח ארוך.
כאשר מתכננים תאורת גינה הבנה בגינון, ידע והכרת הצמחיה הינם חיוניים ביותר בנוסף לכך, חיוני לדעת כיצד העץ או השיח יפרח או יצמח בעתיד.
בחירת זני צמחים בעלי עלווה או צורה מענינת הם הכי אטרקטיבים והמודעות האם הצמח הוא נשיר או עשבוני אפשרית רק כאשר המבצע הוא בעל ניסיון וידע.

פתרונות תאורה מתמחה בשיתוף פעולה מלא בעבודה עם מעצבי הגינה המובילים בישראל, אנשים פרטיים, לקוחות מוסדיים וגני ארועים.
אנו מתמחים בעיצובים המותאמים כחליפה לכל לקוח מקטן ועד גדול וביצירת תוכנית אישית ייחודית.
"פתרונות תאורה" משתמשת בציוד הטוב ביותר על מנת להבטיח את אורך חיי ערכת התאורה שלך.

אם יש לכם חצר קטנה, גינה גדולה או גן ארועים, ניתן להישתמש באורות חיצוניים כדי למקסם את הסלון אמיתי.

תאורת הגן שלכם יכולה להתעורר לחיים על ידי תאורה נכונה על העצים ע"י גופי הצפה רבי עוצמה, תאורה נכונה לשיחים קטנים ע"י דוקרני מתח נמוך, תאורת מדרגה ע"י תאורת לד LED, תאורת שביל ע"י גופים מיציקת אלומינים המאירים את השביל בדרגות שונות ובעוצמת אור שונה, תאורת מרפסת, תאורת בריכה, תאורת פרגולה, תאורה לצימרים, תאורת כביש, תאורה לדקים, קיר תאורה, חבל תאורה, פסי לדים וכו'.
פתרונות תאורה היא המפיץ המוביל בתאורת גן ומוכרת מוצרים איכותיים ושירות אמין.
ניתן לראות את הידע והמומחיות שלנו במאמרים שונים על תאורת גינה ונושאים נוספים.
פרטים נוספים על תאורת פנים, שקועי תקרה, תאורת גינה ,תאורת חוץ, תאורה טכנית, תאורת לדים, גופי גבס ,תאורה דקורטיבית, שקועי הלוגן, שקועי מטל הלייד ,שקועי תקרה PL, דוקרנים, דוקרני גינה, עמודי גינה, תאורת קיר, תאורת נוי, שקועי חומה, שקועי ריצפה , UP&DOWN, פסי צבירה ,פרוזקטורים.