שקוע תקרה ביט – מתאים להתקנה שקועה בתקרת גבס או בתקרת בטון (נדרשות הכנות מיוחדת מראש).
מומלץ להתקנה סלון,מטבח,מסדרון,חדרי שינה,כניסה לבית,פינת ישיבה,מדרגות,פינת אוכל.
מעוצב בעיצוב נקי
להתקנה פנימית בלבד.
ביט שקוע תקרה 3W אור חם שחור
₪47.00
קיים במלאי
קיים במלאי
מידע נוסף
| מסירות אור CRI | 90 |
|---|---|
| תקופת אחריות | 24 חודשים |
| מידות | 48 × 23 מילימטרים |
| רוחב/קוטר | 48 |
| גובה | 23 |
| קדח פנימי | 35 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 3W |
| גוון אור K | 3000K |
| לומין | 240 |
| זוית הארה | 35, 35° |
| IP | IP20 |
| מתח | 230V 50Hz |
| חומר | אלומיניום |



