גוף תאורה גורדי צמוד קיר-מתאים להתקנה קירית על קיר בטון/גבס וכו׳…
מומלץ להתקנה חדרי שירות,חדי עבודה,נישות,סלון,כניסה לבית,קיר.
מעוצב בעיצוב מודרני…
להתקנה פנימית בלבד.
₪354.00
קיים במלאי
גוף תאורה גורדי צמוד קיר-מתאים להתקנה קירית על קיר בטון/גבס וכו׳…
מומלץ להתקנה חדרי שירות,חדי עבודה,נישות,סלון,כניסה לבית,קיר.
מעוצב בעיצוב מודרני…
להתקנה פנימית בלבד.
קיים במלאי
| תקופת אחריות | 24 חודשים |
|---|---|
| מידות | 250 × 55 × 60 מילימטרים |
| אורך | 250 |
| רוחב/קוטר | 55 |
| גובה | 60 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 10W |
| גוון אור K | 3000K |
| לומין | 900 |
| IP | IP20 |
| מתח | 230V 50Hz |
| חומר | אלומיניום |