גוף תאורה גרפה מסתובב צמוד קיר – מתאים להתקנה קירית על קיר בטון / גבס וכו'…
מומלץ להתקנה בחדרי שינה,פינות עבודה,חדרי מקלחת ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני .
להתקנה פנימית בלבד.
ניתן לכונן את כנף החזית …
₪378.00
קיים במלאי
גוף תאורה גרפה מסתובב צמוד קיר – מתאים להתקנה קירית על קיר בטון / גבס וכו'…
מומלץ להתקנה בחדרי שינה,פינות עבודה,חדרי מקלחת ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני .
להתקנה פנימית בלבד.
ניתן לכונן את כנף החזית …
קיים במלאי
| תקופת אחריות | 24 חודשים |
|---|---|
| מידות | 40 × 307 × 100 מילימטרים |
| אורך | 40 |
| רוחב/קוטר | 307 |
| גובה | 100 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 10W |
| גוון אור K | 3000K |
| לומין | 530 |
| IP | IP20 |
| מתח | 230V 50Hz |
| חומר | אלומיניום |