ספוט לפס צבירה מגנטי הווארד ספר קטן – מתאים להתקנה בפס צבירה צמודה על תקרת בטון / גבס וכו'…
מומלץ להתקנה במטבח ,סלון ,חדרי שינה ,חדרי ארונות ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני,נקי,FRESH ותעשייתי
להתקנה פנימית בלבד.
₪165.00
קיים במלאי
ספוט לפס צבירה מגנטי הווארד ספר קטן – מתאים להתקנה בפס צבירה צמודה על תקרת בטון / גבס וכו'…
מומלץ להתקנה במטבח ,סלון ,חדרי שינה ,חדרי ארונות ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני,נקי,FRESH ותעשייתי
להתקנה פנימית בלבד.
קיים במלאי
| תקופת אחריות | 24 חודשים |
|---|---|
| מידות | 118 × 23 × 100 מילימטרים |
| אורך | 118 |
| רוחב/קוטר | 23 |
| גובה | 100 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 15W |
| גוון אור K | 3000K |
| לומין | 1350 |
| IP | — |
| מתח | 48V DC |