*ממיר חירום זה בחיבור עם גוף תאורה מתאים נהפך לגוף תאורה חירום דו תכליתי
*התקנה קלה
*מעבר לתאורת חירום באופן אוטומטי
*עבודה רציפה עד 120 דק' בחירום
*4W עבודה בחירום
*נורת בקרה חיצונית
מתאים למגוון רחב של גופי תאורה בהספקים 3W-40W
קיט חירום לגופי תאורה לד 120 דקות 3-40W 4W
₪153.00
קיים במלאי
קיים במלאי
מידע נוסף
| מתח יציאה DC: | 10-38V 40-100MA |
|---|---|
| תקופת אחריות | 24 חודשים |
| אורך | 140 |
| רוחב/קוטר | 63 |
| גובה | 22 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 4W |
| גוון אור K | —– |
| לומין | —– |
| IP | — |
| מתח | 230V 50Hz |
| חומר | אלומיניום |

