גוף תאורה צמוד קיר-מתאים להתקנה קירית על קיר בטון/גבס וכו׳…
מומלץ להתקנה חדרי שינה, חדרי ילדים ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני ונקי
להתקנה פנימית בלבד.
כולל תריס לכיסוי האור בשבתות וחגים.
מאושר לשימוש בשבת וחג ע"פ ההלכה
₪224.00
קיים במלאי
גוף תאורה צמוד קיר-מתאים להתקנה קירית על קיר בטון/גבס וכו׳…
מומלץ להתקנה חדרי שינה, חדרי ילדים ועוד…
מעוצב בעיצוב מודרני ונקי
להתקנה פנימית בלבד.
כולל תריס לכיסוי האור בשבתות וחגים.
מאושר לשימוש בשבת וחג ע"פ ההלכה
קיים במלאי
| רוחב/קוטר | 140 |
|---|---|
| גובה | 81 |
| סוג נורה | LED |
| הספק מקסימלי | 3W |
| גוון אור K | 3000K |
| לומין | 730 |
| IP | — |
| מתח | 230V 50Hz |
| חומר | אלומיניום |